Magazynier - 18 zł/h brutto, praca od zaraz!
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Poznań, Jeżyce, wielkopolskie
‎14 godz. temu
source : Goldenline

Dla nas ważna jest motywacja!

Nie wymagamy od Ciebie wielkiego doświadczenia, wystarczy nam pierwsza styczność z pracami magazynowymi, chęci do pracy oraz gotowość do przenoszenia ciężarów!

Na stanowisku będziesz zajmował / ła się układaniem towarów oraz przyjmowaniem dostaw.

Gwarantujemy :

  • 18 zł / h brutto na start;
  • umowę zlecenie;
  • atrakcyjne zmiany w godzinach 7.30-15.30 lub 9.00-17.00;
  • szybkie wdrożenie w obowiązki.

    Nasz magazyn znajduje się blisko centrum Poznania - na Jeżycach!

    Przekonaj się sam / a, czekamy na Ciebie!

    Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na adres : e.cofta ksservice.pl lub zadzwoń pod numer : 503 075 956.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych