Lekka praca manualna na produkcji - wolne weekendy!
Manpower
Płońsk, Mazowieckie, Polska
5 d. temu

ZADANIA

  • Kompletacja zamówień
  • Pakowanie produktów w opakowania zbiorcze
  • Kontrola jakości wyrobów
  • WYMAGANIA

  • Zdolności manualne
  • Dokładność i precyzja
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • OFERUJEMY

  • Możliwość pracy od zaraz na pełen etat w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę na czas określony z możliwością przejścia na umowę kodeksową
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość podwójnego zarobku w soboty
  • Premię miesięczną do 30% całości wynagrodzenia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport,
  • Wolne weekendy!
  • Bezpłatny bus na trasie : Płońsk, Raciąż, Baboszewo, Przyborowice, Załuski, Nowy Dwór Mazowiecki
  • ZAAPLIKUJ LUB NAPISZ SMS O TREŚCI ’Nowy Dwór Mazowiecki’

    TEL.606 428 087

    Zachęcamy również do wzięcia udziału w procesie osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności oraz emerytów i rencistów.

    Oferta pracy tymczasowej.

    Agencja zatrudnienia nr 412

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych