Management Assistant
Dentsu
Warsaw, Masovia, Poland
3 d. temu

The purpose of this role is to provide executive, confidential secretarial and administrative support to a member of the Dentsu Aegis Network global or local executive

Job Title : Management Assistant

Job Description :

Grupa Dentsu Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki : Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Amplifi, Amnet oraz RED8.

Dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Asystentka Zarządu / Management Assistant - dentsu Polska&CEE

Główne obowiązki :

  • Zarządzanie kalendarzem oraz korespondencją mailową;
  • Organizacja i obsługa spotkań oraz tele / Video konferencji;
  • Organizacja podróży służbowych oraz rozliczanie wydatków służbowych;
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą / wychodzącą oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów ;
  • Uczestniczenie w spotkaniach, tworzenie minutek, zapewnienie stałego oraz płynnego przepływu informacji po spotkaniach;
  • Przygotowywanie prezentacji oraz tłumaczeń (ang / pl; pl / ang);
  • Koordynacja działań administracyjno - organizacyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi pionami w firmie
  • Obsługa narzędzi typu TEAMS, One Drive, gromadzenie materiałów, ich katalogowanie
  • Nasze oczekiwania :

  • minimum 4-letnie doświadczenie wpracy z kadrą zarządzającą;
  • doświadczenie i umiejętność pracy z analizami i raportami ;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie wysoko zaawansowanym;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel, Power Point , Word);
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe, administracyjne);
  • asertywność, dynamizm i zdecydowanie w działaniu
  • umiejętność planowania, organizacji pracy oraz koordynowania projektów;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • pełna dyspozycyjność i dyskrecja;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku
  • Oferujemy :

  • Stanowisko w firmie dającej możliwości rozwoju w ramach grupy Dentsu w Polsce i na świecie;
  • Pracę w świetnym i zgranym zespole;
  • Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej;
  • Samodzielność projektową;
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy - m.in. możliwość korzystania z Home Office;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness oraz punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie w Generali z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia.
  • Opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę.
  • Kafeteria NAIS oraz karta sportowa OK System lub Multisport
  • Location : Warsaw

    Brand : Dentsu

    Time Type : Full time

    Contract Type : Permanent

    Permanent