Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Najmem
Mozo Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli lubisz ludzi, lubisz rozmawiać i potrafisz słuchać, Twoi znajomi uważają Cię za osobę przyjazną, empatyczną i często zgłaszają się do Ciebie po pomoc, potrafisz sprawnie posługiwać się językiem, być elastyczny / a i odważny / a w rozmowie, Twoja sumienność to niemal obsesja, aby dobrze wykonywać powierzone zadania i nie zaznasz spokoju, dopóki rzeczy nie będą zrobione tak, jak obiecałeś / aś cenisz współpracę zamiast rywalizacji i gwiazdorzenia potrafisz sam się motywować i utrzymywać efektywność bez nadzoru to bardzo możliwe, że jesteś osobą której szukamy! Parę słów o nas MOZO powstało po to, by wynajmowane nieruchomości mogły generować stabilny i bezproblemowy zysk dla właściciela, przy jednoczesnym odciążeniu go ze wszelkich obowiązków z tym związanych.

Dlaczego to jest ważne? Bardzo mocno wierzymy w to, że jednym z najlepszych sposobów na inwestowanie oszczędności jest zakup nieruchomości na wynajem.

Obsługa najmu wiąże się jednak z potrzebą poświęcania dużej ilości czasu oraz nierzadko - wielu nerwów. W Mozo wszystkie problemy bierzemy na siebie, aby nasi klienci mogli spać spokojnie oraz aby mogli skupiać się na tym co jest dla nich naprawdę ważne.

Mamy nadzieję, że dołączając do naszego zespołu podzielisz naszą pasję i zechcesz tworzyć razem z nami zgrany zespół. Zadania na tym stanowisku : obsługa najmu bieżąca pomoc najemcom w ułatwieniu im życia w mieszkaniu nadzór nad stanem technicznym wynajmowanych lokali, w tym przekazywanie zgłoszeń technicznych do odpowiednich fachowców, koordynacja zleceń oraz drobne zakupy, kontakt telefoniczny i mailowy z właścicielami mieszkań informowanie o statusie wynajmu i bieżących sprawach dotyczących lokalu, przygotowywanie umów najmu i protokołów, czynności windykacyjne kontrola wpłat należności, przygotowywanie wezwań do zapłaty współpraca z działem rozliczeń, odpowiedzialnym ze wszelkie sprawy księgowo-

finansowe W MOZO kierujemy się : odpowiedzialnością za firmę i za to co robimy - kiedy coś nam nie pasuje, po prostu to zmieniamy mierzeniem wysoko nigdy nie spoczywamy na laurach i staramy się być najlepsi w swojej dziedzinie wzajemnym wsparciem nie lubimy rywalizacji, za to bardzo lubimy siebie nawzajem i traktujemy się po partnersku otwartością i szczerością staramy się mówić o wszystkim i nie boimy się krytyki Jeżeli podzielasz nasze wartości oraz szukasz miejsca, w którym będziesz mógł spełniać się zawodowo zapraszamy do współpracy! Wymagania na tym stanowisku : masz predyspozycje i cechy osobowości opisane na początku ogłoszenia sprawnie posługujesz się językiem zarówno mówionym, jak i pisanym jesteś asertywny / a oraz potrafisz działać pod presją jesteś pomysłowy / a i potrafisz samodzielnie podejmować decyzje posiadasz wysoką kulturę osobistą wiesz jak wygląda licznik gazu, potrafisz samodzielnie wymienić żarówkę i nie uważasz, że do tego trzeba być inżynierem posiadasz prawo jazdy kat.

B Co zyskasz dołączając do MOZO Team? realny wpływ na sytuację w firmie możliwość rozwoju zawodowego wsparcie merytoryczne od całego zespołu umowę o pracę na czas nieokreślony 2000 na rękę na okresie próbnym, a po pierwszym miesiącu wzrost wynagrodzenia do 2300 (około 3200 brutto) wysokiej jakości sprzęt do pracy laptop i telefon samochód służbowy dostępny również po godzinach pracy Jesteśmy pasjonatami w naszej dziedzinie.

W naszej firmie próżno szukać osób, które pracują u nas krócej niż pół roku (i to tylko dlatego, że cały czas rekrutujemy!) Co to oznacza?

Lubimy siebie i swoją pracę. Dobrze czujemy się w firmie i widzimy, że mamy na nią realny wpływ. U nas każdy jest ważny każdy z nas jest osobą decydującą.

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą nie będziesz w sytuacji, gdzie przyjdziesz nowy do firmy i nikt nie będzie chciał Ci pomóc.

Tutaj możesz liczyć na wsparcie całego zespołu, który posłuży Ci wiedzą i dobrą radą. Jak aplikować? Jeżeli chcesz się razem z nami rozwijać, prześlij CV w formacie PDF -

w temacie wiadomości wpisz : Młodszy specjalista ds. Zarządzania najmem Twoje imię i nazwisko W wiadomości napisz kilka słów o sobie oraz odpowiedz na 3 pytania, które przygotowaliśmy : 1.

Jak myślisz, które Twoje umiejętności będą najcenniejsze i najbardziej przydatne na tym stanowisku? Wyjaśnij dlaczego. 2.

Dlaczego uważasz, że będziesz pasować do naszego zespołu? 3. Czego będziesz chciał się nauczyć o nas? W odpowiedzi na prawidłowo przesłaną aplikację prześlemy szczegóły dotyczące wszystkich etapów rekrutacji

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku