Kierowca autobusów komunikacji miejskich kat.D
Nowak Transport Benedykt Nowak
Świerklaniec, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma z siedzibą w Świerklańcu, świadcząca usługi transportowe poszukuje pracowników na stanowisko : KIEROWCA AUTOBUSÓW MIEJSKICH kat.

D Stabilne zatrudnienie w ramach umowę zlecenia lub umowy o pracę; Nasze oczekiwania : Doświadczenia Prawo jazdy kat.D Świadectwo kwalifikacji zawodowej.

Odpowiedzialność i motywacja do pracy. Telefon +48 538 897 700 Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzeniu z dnia 27 kwietnia 2016 roku Parlamentu Europejskiego i Rady 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej RODO informuję, iż : 1.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest NOWAK TRANSPORT Benedykt Nowak z siedzibą w Świerklańcu 2. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia i realizacji Umów z NOWAK TRANSPORT Benedykt Nowak z siedzibą w Świerklańcu 3.

Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. 4. Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będzie wyłącznie Administrator Danych Osobowych oraz podmioty, którym powierzono ich przetwarzanie w celu realizacji czynności księgowych, rachunkowych, prawnych oraz windykacyjnych, na podstawie umów powierzenia.

5. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez cały okres realizacji umów, do czasu wygaśnięcia wszelkich wynikających z nich obowiązków, nie krócej jednak, niż do czasu ustania prawnie uzasadnionych obowiązków ich przechowywania spoczywających na Administratorze Danych Osobowych.

6. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. Ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8. Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest warunkiem podjęcie przez Administratora Danych Osobowych współpracy gospodarczej.

9. Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku