Operator maszyn CNC - Bielsko-Biała
Staff Service Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Operator maszyn CNC Miejsce pracy : Bielsko-Biała Praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie.

Wymagania wobec kandydatów :

 • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC dowolnego typu,
 • mile widziana znajomość rysunku technicznego. Oferujemy :
 • umowę o pracę i długoterminowe zatrudnienie,
 • przyuczenie do pracy,
 • możliwość zdobycia bardzo cenionych na rynku pracy kwalifikacji,
 • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole. Dodatkowe informacje
 • zmianowy system pracy (2 lub 3 zmiany). Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie cv na nasz adres email : W temacie wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego : BBCN / 08 / 19 Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Staff Service Sp.

  z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz.926 z póź.zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

  Oświadczam jednocześnie iż jestem świadomy, że moje dane osobowe mogą zostać usunięte z bazy Staff Service Sp. z o.o. bez mojej zgody.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Staff Service Sp. z o.o. Państwa dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji.

  Zebrane dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom określonym przez obowiązujące prawo w tym zakresie. Jednocześnie informujemy, iż każdy zarejestrowany w naszej w bazie danych Kandydat ma prawo do aktualizacji przesłanej aplikacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku