Kelner
Restauracja Hotel Biały Dom
Rybnik, Śląskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Restauracja Hotel Biały Dom w Rybniku poszukuje osób na stanowiska : Kierownik Sali : Wymagania : dobra organizacja pracy umiejętności komunikacyjne i interpersonalne znajomość zagadnień gastronomicznych umiejętność pracy w zespole i kierowanie nim wysoka kultura osobista dyspozycyjność Kelner : Wymagania : umiejętności komunikacyjne i interpersonalne odpowiedzialność i zorganizowanie gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy : stabilne warunki zatrudnienia miła atmosferę pracy w młodym zespole prace w systemie zmianowym z możliwością dostosowania się do potrzeb pracownika W CV proszę o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku