samodzielny/a księgowy/a
Randstad
Łódź, Łódzkie
1 d. temu

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firmy? Zapoznaj się z naszą ofertą i zaaplikuj.

Dla naszego klienta, firma dystrybucyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko - samodzielny / a księgowy / a

oferujemy

  • Pracę w bliskiej odległości od centrum, w kameralnym biurze
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów w swojej dziedzinie
  • Kartę sportową i dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie z rozpoznawalną marką i dużym doświadczeniem na rynku
  • zadania

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, ustawami podatkowymi oraz procedurami wewnętrznymi
  • Uzgadnianie sald kont księgowych, zamykanie ksiąg rachunkowych, udział w sporządzaniu sprawozdań rocznych i kwartalnych
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych VAT, CIT, JPK
  • Sprawozdania do GUS
  • Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi (US, bank, GUS, audytorzy)
  • oczekujemy

  • Znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Minimum 2 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej w firmie handlowej
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Symfonia
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych