Senior Network Engineer
KUBO
Gdańsk, PL
2 d. temu
source : Just Join IT

Cisco (advanced)

Dla naszego Klienta, dostawcy zoptymalizowanych rozwiązań technologicznych, poszukujemy Senior Network Engineera do stałej, w pełni zdalnej współpracy przy opracowywaniu strategii dla konkretnych produktów sieciowych, nowych oraz już istniejących.

Obowiązki :

  • Przeprowadzanie badania klientów i rynku w celu określenia i zakwalifikowania strategii i kierunku rozwoju
  • Tworzenie planów biznesowych dotyczących produktów, w celu zwiększenia przychodów i zracjonalizowania inwestycji
  • Tworzenie roadmap produktów oraz pisanie historii użytkowników i wymagań
  • Monitorowanie bieżącej kondycji produktu na podstawie wskaźników finansowych i satysfakcji klienta
  • Wykonywanie analiz konkurencyjnych, monitorowanie trendów biznesowych i technologicznych związanych z produktem
  • Wymagania :

  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze Network
  • jeden z następujących certyfikatów : CCNP, CCDP, CCIE lub CCDE
  • atut) zaawansowana znajomość protokołów routingu i przełączania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego co najmniej poziom B2
  • Oferujemy :

  • benefity : comiesięczne zasilenie konta na My benefit (można to przeznaczyć np. na Luxmed, Miltisport), dodatkowe dni wolnego na kursy i szkolenia, bonus półroczny, karta lunchowa
  • długoterminową współprace na umowie o pracę
  • Zgłoś tę pracę