Monter podzespołów automatyki przemysłowej
Rockwell Automation Sp. z o.o.
Katowice, śląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Rockwell Automation, wiodący na rynku światowym dostawca rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych.

Obowiązki :

  • Obsługa linii produkcyjnej Safety Relays, ustawianie i praca na urządzeniach wchodzących w jej skład - praca na stanowiskach manualnych.
  • Praca na podstawie planów, instrukcji itp.
  • Dbałość o jakość produkowanych wyrobów i ich kontrola w zakresie przewidzianym dla operatora.
  • Monitorowanie ciągłości produkcji.
  • Przestrzeganie instrukcji jakościowych, technologicznych, BHP, środowiska oraz wymagań klienta.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na stanowisku montażowym minimum 2 lata (doświadczenie w montażu seryjnym będzie dodatkowym atutem).
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność, staranność i pozytywne nastawienie.
  • Doświadczenie w szkoleniu pracowników.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Gotowośc do wyjazdu na szkolenie w fabryce Rockwell Automation poza granicami Polski (styczeń-kwiecień - wyjazd na około 8 tygodni).
  • To oferujemy :

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Lunchpass SODEXO
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia Roczna
  • Opieka medyczna
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny : ZFŚS
  • System Poleceń Pracowniczych- Connect a Friend
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Zgłoś tę pracę