OPERATOR MASZYN DO STABILIZACJI GRUNTÓW
SPEC-BRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Oświęcim, małopolskie
6 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Pławska 1A, 32-600 Oświęcim, powiat : oświęcimski, woj : małopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : dbanie o powierzony sprzęt Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 02.

01.2020 Wynagrodzenie brutto : 4 500 - 6 500 PLN System wynagradzania : Ryczałtowy Zawód : operator sprzętu ciężkiego Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • zasadnicze zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, umiejętności oraz uprawnienia zawodowe niezbędne do użytkowania stabilizatorów gruntu.
 • Miejsce wykonywania pracy : teren całego kraju (pracodawca gwarantuje dowóz na miejsce wykonywania pracy z bazy Firmy w Oświęcimiu, ul.

  Pławska 1b, wyjazdy przed godziną 6 : 00 lub praca w delegacji). Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięcy, po okresie próbnym - umowa o pracę na czas nieokreślony.

  Dane pracodawcy Pracodawca : SPEC-BRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku