Starszy specjalista ds. księgowości niemieckiej
FACHPRACA
Polska, Poland
4 d. temu

Starszy specjalista ds. księgowości niemieckiej

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarach produkcji i dystrybucji, zlokalizowanej w Strzelcach Opolskich, poszukujemy Samodzielnego specjalisty ds. księgowości niemieckiej.

Jakich kandydatów szukamy?

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe (preferujemy Finanse i rachunkowość / Ekonomia), doświadczenie w obszarze księgowości (wymagamy dobrej znajomości ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego w zakresie VAT), posługujesz się biegle językiem niemieckim (min.

B2) oraz angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym,to zapraszamy do aplikowania.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

Księgowanie i pełna weryfikacja faktur zakupowych. Przygotowywanie deklaracji VAT dla Niemiec i Luxemburga oraz danych do sprawozdań statutowych.

Księgowanie dokumentów księgi głównej oraz współpraca z audytorami. Wszelki nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej.

Co zyskujesz?

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę, możliwość korzystania z pakietu benefitów (karta multisport, karnetów rehabilitacyjnych, dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych oraz bezpłatny parking).

Jeśli spełniasz wymagania, a dodatkowo chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, prześlij nam swoje aktualne cv.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku