Programista PHP
Centrum Rozwoju Edukacji Edicon sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Poznań

Technologie, których używamy

O projekcie

Utrzymanie i rozwój wewnętrznych biznesowych systemów webowych (np. dla kadr, księgowości, sprzedaży itp.), integrowanie wzajemne systemów, utrzymanie stron www.

Praca w zespole wewnętrznym + współpraca z podwykonawcami z zewnątrz. Bieżące zadania operacyjne jak również praca w projektach.

Twój zakres obowiązków

  • modyfikowanie istniejącego kodu oprogramowania,
  • rozwijanie i utrzymywanie wewnętrznych aplikacji firmy oraz stron www opartych na PHP,
  • implementacja i testowanie nowych funkcjonalności pod kątem poprawnego działania i zgodności z wymaganiami biznesowymi i technicznymi,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, wdrażanie bieżących poprawek,
  • dbanie o optymalizację działania systemów oraz bezpieczeństwo kodu źródłowego,
  • świadczenie wsparcia technicznego w ramach 3-ciej linii,
  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej dla tworzonych i rozbudowywanych systemów.
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy z językiem PHP,
  • podstawowa znajomość programowania strukturalnego i obiektowego w języku PHP,
  • znajomość najnowszych standardów i trendów z obszaru aplikacji webowych (PHP, HTML, CSS, JavaScript),
  • znajomość zasad pracy z frameworkami w modelu MVC,
  • znajomość SQL oraz pracy z relacyjnymi bazami danych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim,
  • sumienność, komunikatywność, samodzielność, chęć nauki i dzielenia doświadczeniem z innymi.
  • Mile widziane

  • znajomość frameworka LARAVEL,
  • znajomość platformy JIRA,
  • znajomość innych języków programowania, np. Java, Python,
  • doświadczenie w pracy projektowej.
  • Tak organizujemy naszą pracę

    Liczba osób w zespole

    Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • kanban
  • Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy manualne
  • Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • dodatkowe dni wolne,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
  • ubezpieczenie NNW, kartę Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
  • szkolenia rozwijające kompetencje,
  • refundację kosztów okularów dla osób z wadą wzroku : 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
  • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.
  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość wykupienia pakietu medycznego, karty MultiSport
  • dodatkowe dni wolne
  • nagrody roczne
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego
  • Etapy rekrutacji

  • Aplikacja online
  • Selekcja CV
  • Spotkanie z przełożonym i / lub HR
  • Dodatkowe zadanie i / lub spotkanie
  • Podjęcie decyzji i informacja zwrotna
  • Zatrudnienie i wdrożenie! : )
  • Centrum Rozwoju Edukacji Edicon sp. z o.o.

    Centrum Rozwoju Edukacji EDICON prowadzi działalność z zakresu kompleksowego wsparcia szkół i placówek oświatowych w obszarze organizacji i prowadzenia procesu dydaktycznego.

    Dążymy do tworzenia i wdrażania standardów kształcenia poprzez dbanie o najwyższy poziom merytoryczny, zapewnienie narzędzi i materiałów dydaktycznych oraz szkolenie kadry dydaktycznej i dyrektorów.

    Angażujemy w tym celu zarówno wykwalifikowany zespół CRE EDICON, jak i osoby z zewnątrz : nauczycieli, ekspertów oraz specjalistów z różnych dziedzin : psychologii, pedagogiki, szkoleń, rynku pracy, praktyków-ekspertów branżowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

    Kto odpowiada za Twoje dane osobowe? (Administrator) Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Edukacji EDICON sp.

    z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kościuszki 57.Jak można się z nami skontaktować? Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Rafałem Surowym możliwy jest za pośrednictwem e-mail : iod teb-edukacja.

    pl Z działem HR można skontaktować się za pomocą adresu e-mail : rekrutacja teb-edukacja.pl Jaka jest podstawna prawna i cel przetwarzania moich danych osobowych?

    1. Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 22 1 1 3 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji z art.

    6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej RODO ).

    2. Inne podane dane osobowe przez kandydata będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO- dobrowolna zgoda. 3.

    W zakresie wizerunku (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia). 4. W celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Administratora- art.

    6 ust. 1 lit. a RODO. Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3,4 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

    Uwaga! (Dotyczy stanowisk : Nauczyciel, dyrektor szkoły) Informujemy, że w przypadku pozytywnego rozpatrzenia kandydatury, na drugim etapie rekrutacji Administrator w związku zrealizowaniem obowiązku prawnego (art.

    6 ust. 1 lit. c RODO) wynikającego z art. 21 ustawy z dnia 13 maja 2016 roku o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczości na tle seksualnym, ma obowiązek pobrać dodatkowe dane osobowe od kandydatów do pracy na stanowisku nauczyciela / dyrektora, które są wymagane do weryfikacji osoby w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

    Jak długo moje dane będą przechowywane? Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres trwania danej rekrutacji (6 miesięcy), a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji.

    Jakie przysługują mi prawa? Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich wglądu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

    Jeśli kandydat uważa, że przetwarzanie jego danych osobowych jest niezgodne z prawem ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. W przypadku zmiany celu przetwarzania danych osobowych Administrator zobowiązany jest powiadomić osobę, której dane dotyczą przed wszczęciem procedury i pozyskać od niej dobrowolną zgodę.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Edukacji EDICON sp.

    z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kościuszki 57 moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji.

    W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.