Niemcy Opieka BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA +PREMIA ŚWIĄTECZNA
Centrum Konik
Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz Od 2010 roku oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec (oferty bez znajomości języka).

Koniecznie sprawdź nas na : pracadlaopiekunek24.pl !!! KAŻDA OPIEKUNKA KTÓRA SIĘ ZGŁOSI MA GWARANCJĘ ZATRUDNIENIA I OTRZYMA PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ Pracuj i ucz się języka niemieckiego ! Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania".

Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Pracuj jako Opiekunka osób starszych i ucz się języka niemieckiego.

Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami. To ty decydujesz. Termin wyjazdu : do uzgodnienia - na 6 lub 8 tygodni (wyjazdy odbywają się z miejsca twojego zamieszkania).

ILOŚĆ OFERT OGRANICZONA !!! Zakres obowiązków : prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

Wymagania : - doświadczenie w opiece na osobami starszymi (akceptujemy doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób). - dobry stan zdrowia - chęci do pracy Oferujemy : - Codzienne wsparcie osoby(koordynatora) ze znajomością języka niemieckiego.

 • Legalne i bezpieczne zatrudnienie - Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - Jasne i klarowne zasady współpracy, bez haczyków czy niezrozumiałych umów.
 • Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach - Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO - 400 zł brutto przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu - Podwójne diety i premie na Święta !!! - Transport oraz zwrot kosztów podróży - Opiekę i stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec i Polski - Nie pobieramy żadnej prowizji !!! REKRUTUJEMY OSOBY Z TERENU CAŁEJ POLSKI !!! W swojej ofercie posiadamy również zlecenia w opiece ze znajomością języka niemieckiego na poziomie : podstawowym, komunikatywnym, dobrym i bardzo dobrym.
 • wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i warunków pracy). Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych opiekunek CJ KONIK.

  Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie : pracadlaopiekunek24.pl DZIAŁ REKRUTACJI tel.kom. 731 913 716 tel.kom. 570 718 736 LUB - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy) pracujemy w dni robocze od 8 do 16 CJ KONIK ul.

  Słowiańska 17 / 1 I piętro 67-200 Głogów pracadlaopiekunek24.pl

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku