Dłuższy Projekt W Belgii Dla Dekarza
Konektia INternational
Jelenia Góra, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Konektia obecnie poszukuje dla swojego klienta w Belgii pracownika na stanowisko : DEKARZ Miejsce pracy : REGION HASSELT Projekt rozpoczyna się od SIERPNIA 2020r.

WYMAGANIA : - język angielski na poziomie podstawowym minimalnie - dyplom VCA lub SCC - doświadczenie mile widziane (dodatkowo doceniane) OFERUJEMY : - legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy - możliwość długiej współpracy + premię za nią - komfortowe warunki zakwaterowania (pokoje 1-osobowe) - opiekę polskiego koordynatora Zainteresowany ofertą pracy?

Skontaktuj się z nami, wyślij SMS na nr +48 571-247-691 lub aplikuj na adres : (proszę w tytule zaznaczyć Dekarz - Belgia) Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku