Zbieranie zamówień - ekskluzywna odzież - Holandia
Agencja Rekrutacji PRAN
Ostróda, Warmińsko-mazurskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja PRAN / nr cert.1223. / Dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy pracowników magazynu z markową odzieżą. Miejsce pracy : Venlo, Holandia Opis stanowiska : -

zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego - pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki Wymagania : - minimum komunikatywna znajomość j.

angielskiego - zaświadczenie o niekaralności - dyspozycyjność na dłuższy czas Oferujemy - pracę na dłuższy czas - opiekę koordynatora na miejscu -

zakwaterowanie + transport + ubezpieczenie (odpłatnie) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV . Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp.

z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku