Digital Investment Manager
Dentsu
Warsaw, Masovia, Poland
1 d. temu

Job Title :

Job Description :

Grupa dentsu jest globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W jej skład wchodzą marki : Carat, Isobar, iProspect, Red8 Group, Amplifi, Amnet, DDS, dentsu i dentsu X, TSL oraz Propeller Film.

Grupa dentsu działa w 110 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 45 000 ekspertów. W Polsce działa w obecnym kształcie od 2005 roku i zatrudnia około 700 osób obsługujących ponad 200 klientów.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Doradztwo w zakresie ustalenia optymalnej strategii inwestycyjnej Klientów;
  • Nadzór realizacji strategii zakupowej w ramach wynegocjowanych kontraktów;
  • Wsparcie procesu przygotowywania rocznych strategii negocjacji z dostawcami mediów digital;
  • Prowadzenie negocjacji;
  • Weryfikacja zapisów w kontraktach z mediami we współpracy z działami Legal oraz Finance;
  • Nadzór realizacji kontraktów z dostawcami digital;
  • Przygotowywanie danych o stanie realizacji deklaracji, potwierdzanie obrotów, rozliczanie bonusów rocznych oraz ustalanie poziomu sprzedaży usług;
  • Wsparcie procesu kreowania nowych źródeł przychodów;
  • Kontrola wykorzystania oraz rozliczanie transakcji;
  • Wsparcie procesów przetargowych poprzez przygotowywanie analiz oraz warunków przetargowych do tabel gwarancyjnych dla mediów digital.
  • Nasze oczekiwania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności analityczne;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi : MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, komunikatywność;
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Oferujemy :

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole ekspertów;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
  • Nowoczesne biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Finansowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie w Generali z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia;
  • Karta sportowa OK System.
  • Location : Warsaw

    Brand : Amplifi

    Time Type : Full time

    Contract Type : Permanent

    Permanent