Analityk/czka Danych
Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Lublin
6 d. temu

Analityk / czka Danych

Miejsce pracy : Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. / Białystok , Kraków, kujawsko-pomorskie, Lublin , lubuskie, Łódź , Olsztyn , opolskie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, Warszawa, wielkopolskie, Wrocław, zachodniopomorskie

Poszukujemy Analityka / Analityczki Danych z praktycznym doświadczeniem rozwiązywania problemów biznesowych. Jako specjalista w zespole Product&User Inteligence będziesz pełnił ważną rolę procesie rozwoju produktów w grupie Ringier Axel Springer Polska.

Zakres obowiązków :

  • Codzienne wsparcie w analizach ruchu i zachowań użytkowników
  • Wyszukiwanie insightów i tworzenie rekomendacji dla działu E-commerce
  • Analityka efektywności wykorzystania naszych powierzchni reklamowych i działań marketingowych
  • Analiza ścieżek użytkownika w kanałach digital
  • Współpraca przy tworzeniu testów A / B oraz analiza ich wyników
  • Wsparcie zespołów developerskich w implementacji niestandardowych pomiarów
  • Udział w projektach specjalnych poprawiających działania i procesy biznesowe na poziomie całej grupy
  • Wymagania :

  • Znajomość SQL i praktyczne doświadczenie z bazami danych
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze analityki internetowej
  • Doświadczenie w wykorzystaniu w analityce Python’a lub R’a
  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych (np. Tableau, DataStudio)
  • Wysokie umiejętności interpretacji danych i przygotowywania rekomendacji biznesowych w oparciu o dane
  • Mile widziana znajomość AWS, Google Analytics
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w inspirującym środowisku
  • Możliwość pracy nad ciekawymi zagadnieniami analitycznymi
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie i wiele innych)
  • Dużą autonomię w pracy
  • Szkolenia i rozwój osobisty
  • Pracę w systemie hybrydowym lub zdalną
  • Zgłoś tę pracę