Wsparcie księgowości - j. holenderski
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts, najlepsze oferty pracy z j. obcymi. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska w dużych międzynarodowych firmach w działach : Obsługi klienta, Helpdesk, księgowości, administracji, mediów i marketingu.

Stanowiska specjalistów i młodszych specjalistów. Obecnie dla naszego klienta międzynarodowego lidera branży BPO poszukujemy kandydatów do zespołu księgowego z j.

holenderskim. Do twoich zadań należeć będzie : - Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie, - Współtworzenie i optymalizacja procesów w zakresie prowadzonych działań, - Kontakt mailowy i / lub telefoniczny z klientem wewnętrznym, - Współpraca z działami finansowymi za granicą, Wymagania : - Student, absolwent dostępny w pełnym wymiarze etatu, - Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego (B2-C1) - Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1 / B2), - Dobra organizacja pracy - praca na systemach, - Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z Klientem oraz w pracy na zaawansowanych systemach biznesowych, - Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika, - Stały kontakt z j.

obcymi w codziennej pracy, - Realne możliwości awansu, rozwoju zawodowego i przechodzenia na inne projekty, - Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny : prywatna opieka medyczna, karta multisport i in.

 • Pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole specjalistów
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku