Hydraulik - okolice Berlina
Agencja Pracy East Power
Wrocław, Dolnośląskie
21 d. temu
source : Lento.pl

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Lokalizacja : okolice Berlina Wymagania : wykształcenie zawodowe albo doświadczenie na ww. Stanowisku znajomość rysunku technicznego znajomość języka niemieckiego mile widziana własny samochód mile widziany Oferujemy : umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zapenione zakwaterowanie , pokoje max.

2-3 osobowe zożliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku