Operator maszyn CNC Programista CNC Niemcy
Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
Niemcy, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech Opis / Obowiązki : · Miejsce pracy : 1.

Różne regiony w Niemczech, · Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie· Czas pracy : od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, praca na 2- lub 3- zmiany· Godziny pracy : 167 godz.

miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)· Główne zadania : · Ustawianie parametrów i obsługa maszyny CNC· Prace na podstawie rysunku technicznego· Produkcja części pojedynczych i seryjnych· Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali Wymagania : · Doświadczenia przy obsłudze maszyn CNC ze sterownikiem SINUMERIC 840D i / lub HEIDENHAIN i / lub FANUC : wprowadzanie korekt błędów, umiejętność wymiany narzędzi, regularny serwis maszyny

 • Min. podstawowej znajomości języka niemieckiegoUmiejętność programowania maszyn będzie dodatkowym atutem, przewidujemy wyższe wynagrodzenie - prosimy o dołączenie certyfikatów programisty Oferujemy : · Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne· Wynagrodzenie miesięczne netto od 2400 do 2600 euro + nadgodziny (Zeitkonto) Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane .
 • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : office eastgaterecruitment.com w temacie prosimy wpisać "CNC Niemcy "https : / / eastgaterecruitment.

  com / proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę : Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej : RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacjiProsimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku