Specjalista ds. Sprzedaży
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta lidera branży reklamy zewnętrznej w Polsce osoby do pracy, na stanowisku :

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy : Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

pozyskiwanie nowych i opieka nad dotychczasowymi klientami firmy,

efektywna sprzedaż produktów,

budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych,

dbanie o zadowolenie klienta,

kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży,

znasz : język niemiecki lub angielski lub francuski, na poziomie umożliwiającym swobodne zawieranie transakcji handlowych na rynkach zagranicznych,

znajomość branży poligraficznej w druku cyfrowym jest Twoim dodatkowym atutem,

jesteś osobą pozytywnie nastawioną do pracy, lubisz prowadzić rozmowy handlowe, a sprzedaż sprawia Ci przyjemność i łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi,

cechuje Cię silna orientacja na realizację celów oraz upór i konsekwencja w działaniu,

jesteś kreatywny, a prowadzenie negocjacji to Twój żywioł,

posiadasz wysoką kulturę osobistą,

posiadasz prawo jazdy kat. B .

Otrzymasz w zamian : umowę o pracę,

umowę o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

pracę w przyjaznej, dynamicznej i niekorporacyjnej atmosferze,

szkolenia specjalistyczne,

narzędzia pracy.