Praca na produkcji Swarzędz
Full Job
Swarzędz, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Oferujemy : -pracę przy produkcji, kompletowaniu i pakowaniu kosmetyków, -bezpłatny dojazd na miejsce pracy, -umowę zlecenie lub stałe zatrudnienie, -praca w systemie zmianowym w wymiarze pełnego etatu lub jako dorywczo, -przygotowanie do obejmowanego stanowiska.

Zakres obowiązków : - praca przy linii produkcyjnej i pakowaniu kosmetyków do opakowań -kompletowanie zamówień, Wymagania : -chęci do pracy, -dyspozycyjności do pracy w godzinach 6-22 -mile widziane osoby zainteresowane dłuższą współpracą.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku