Pracownik magazynu -art. biurowe -stała praca od zaraz-
PRACA WARSZAWA
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik Magazynu / Magazynier - artykuły biurowe - KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃMiejsce pracy : Warszawa Okęcie / Ochota (dogodny dojazd komunikacja miejska PKP i ZTM ) Stabilne zatrudnienie od zaraz!Wymagania : -

komunikatywność, dokładność i sumienność; -umiejętność podstawowej obsługi komputera;Stawka : 16 zł brutto / h (2816 zł / m) / możliwość umowy o prace po okresie próbnym / Zainteresowanych pracą prosimy o aplikowanie poprzez formularz Prosimy o dopisanie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku