Spawacz z małym doświadczeniem! (PM) - Francja, La Roche-sur-Yon, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Lublin, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku : Spawacz 135 Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz Miejsce pracy : Francja, La Roche-sur-Yon Zakres obowiązków : - spawanie 135 wywrotek w zakładzie produkującym maszyny budowlane - montaż maszyn Wymagania : - doświadczenie w pracy jak spawacz - gotowość do podjęcia pracy za granicą - mile widziane prawo jazdy *Gdy spełnione są wymagania, to na aplikację odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 48h, APLIKUJ! (liczba miejsc ograniczona)Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) - atrakcyjne wynagrodzenie - składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne) - po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €) - okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce - prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

dodatku na dzieci itp. - pracę w polskim zespole - zorganizowany transport i zakwaterowanie - pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - wsparcie polskiego koordynatora - 100 € premii za polecenie pracownika

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku