.NET Developer
Polarys
Katowice, PL
2 d. temu
source : Just Join IT

Python (nice to have)

Azure (regular)

  • Net (regular)
  • English (advanced)

    Polarys Polska to firma, która powstała w 2017 roku jako centrum eksperckie Grupy Polarys. Specjalizujemy się w usługach Data Intelligence i Business Intelligence.

    Obecnie zatrudniamy ponad 20 pracowników, którzy łączą doświadczenie biznesowe z szeroką wiedzą techniczną.

    Dzięki nim, wdrożyliśmy rozwiązania BI dla ponad 20 klientów działających w wielu różnych branżach i krajach.

    Stosujemy podejście, które łączy ze sobą różne punkty widzenia i szeroką wiedzę naszych zespołów, tak aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie naszego potencjału.

    Kogo szukamy?

    Doświadczonego Senior .NET Developera dla naszego klienta z ZEA. Idealny kandydat będzie posiadał nie tylko rozległą wiedzę techniczną, ale również wykaże się znajomością procesów biznesowych.

    Praca jest w 100% zdalna, więc będzie wymagała od Ciebie dobrej organizacji i świetnej komunikacji w j. angielskim. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań i chcesz poznać ciekawe środowisko pracy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    Godziny pracy obowiązujące w ZEA (GMT+4)

    Twoje zadania :

  • Współpraca z Tech Leaderem w celu zaprojektowania i opracowania rozwiązania .NET do analiz o dużej objętości i małych opóźnieniach;
  • Zbudowanie rozwiązania integracyjnego z systemami zarządzania zamówieniami (OMS) SimCorp i FlexOne, ale także z nowym rozwiązaniem komunikacyjnym Symphony;
  • Uczestnictwo w migracji danych w celu pobrania historycznych danych rynkowych.
  • Nasze wymagania :

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z .NET;
  • Doświadczenie w pracy w Azure;
  • Doświadczenie w CI / CD;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i umiejętności komunikacyjne
  • Dodatkowo docenimy :

  • Znajomość R lub Pythona będzie dodatkowym plusem
  • Znajomość innych języków obcych również będzie plusem : )
  • Co oferujemy?

  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Dużą samodzielność działania i pracę z klientami z całego świata
  • Elastyczne formy współpracy : umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Dostęp do nowych technologii i możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • Chill room
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Opiekę medyczną i kartę sportową
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, dostęp do kursów językowych i in.)
  • Zgłoś tę pracę