PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 19 zł - 1 zmiana
TargetPlus
Chojnów, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję chętnych osób do pracy przy PRODUKCJI I SKŁADANIU KONSTRUKCJI OKIENNYCH Informacje : - 1 zmiana poranna : 7-16 - praca od poniedziałku do piątku - wynagrodzenie : 3323 zł Lokalizacja : Chojnów Oferujemy stabilne zatrudnienie.

Kontakt pod numerem 787 - pokaż numer telefonu - albo SMS o treści "Chojnów". KRAZ 18896 Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku