Agent ubezpieczeniowy - Lublin
Ubezpieczeniacom
Lublin, Lubelskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję Kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Ubezpieczeniowego w Lublinie .........................................

 • Docelowo Samozatrudnienie (nie wymagane od początku ) Wynagrodzenie WYŁĄCZNIE PROWIZYJNE Możliwa praca zdalna .
 • Co oferuję ? Działalność w ramach Firmy przebiega według ustalonego, jednolitego dla wszystkich systemu kariery.
 • Firma oferuje możliwość współpracy nie tylko głównie zawodowej, ale również w formie dodatkowego zajęcia. Oferujemy Swoim Współpracownikom nieograniczone możliwości zarobków.

  To PROSTE ! im większy nakład pracy, im większe zaangażowanie w pracę, tym lepsze efekty i wyższe zarobki - nie ma górnej granicy.

  Zarobisz tyle, ile potrzebujesz. My zaś pomożemy Ci zaplanować Twoje cele. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji Organizujemy kilkadziesiąt różnych szkoleń i seminariów w Polsce i zagranicą.

  Ich treść obejmuje między innymi zagadnienia dotyczące rynku ubezpieczeń, technik sprzedaży i rekrutacji, kierowania zespołem, jak również coachingu i rozwoju osobowego managera.

  Wszystkie seminaria i warsztaty proponowane w ramach głównego systemu szkoleniowego (za wyjątkiem Seminarium Podstawowego) są nieodpłatne.

  Wsparcie w rozwoju Zapewniamy swoim Współpracownikom wsparcie merytoryczne, szkoleniowe, sprzedażowe i marketingowe. Bardzo dobre wyniki pracy gwarantują natomiast cykliczne awanse, premie i nagrody.

  Czego oczekuję ? Praca ma przynosić zadowolenie Klientom oraz rozwijać działalność Firmy. Osoby współpracujące muszą być przykładem dla innych, dbać o dobrą atmosferę pracy i o to, by Przedstawiciele w moich strukturach pracowali z radością, przyjemnością i ochotą.

  Wymagana pełnoletność . Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w wiadomości prywatnej.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku