Kontroler jakości
Randstad Polska
Wrocław, Polska
2 d. temu

Dla naszego - klienta globalnej firmy, z branży Hi-Tech, lidera na europejskim rynku elektroniki użytkowej, poszukujesz kandydatów do pracy na stanowisku Kontrolera jakości.

Lokalizacja : Wrocław, ul. Graniczna.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • praca w systemie II zmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
  • możliwość długofalowej współpracy
  • zadania

  • Selekcja, próbkowanie oraz przeprowadzanie testów komputerowych podzespołów elektronicznych zgodnie z założeniami procesu
  • Diagnostyka głównych symptomów nieprawidłowego działania komputerów
  • Raportowanie wyników testów do właścicieli procesu oraz do przełożonego
  • Tworzenie dokumentacji stanowiskowej
  • Bieżący nadzór nad przestrzeganiem parametrów procesu napraw
  • Kontrola wizualna podzespołów
  • Walidacja metod testowych i zgłaszanie potrzeb usprawnień w ramach potrzeb Monitorowanie ilości naprawionych płyt poddanych testom dla każdego serwisanta;
  • Praca zgodnie z wytycznymi systemów zarządzania środowiskiem i jakością (ISO 14001 & ISO 9001)
  • oczekujemy

  • Doświadczenia minimum 1 rok w firmie z branży elektronicznej lub w Dziale Jakości
  • Doświadczenia w pracy związanego z : montażem podzespołów komputerowych, testowaniem podzespołów, oprogramowaniem testowym, testowaniem funkcjonalnym oraz Stosowaniem zasad ESD
  • Podstawowej obsługa sieci LAN / WiFi
  • Łatwości przyswajania nowości technicznych
  • Dokładność i skrupulatnośći
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47