Poszukujemy SPECJALISTY DS ZAKUPÓW
Fructoplant
Gąbin, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

TWOJE ZADANIA : - pozyskiwanie i weryfikacja ofert od dostawców, - negocjowanie warunków handlowych, - kontakt z dostawcami w kraju i zagranicą, - poszukiwanie oraz wybór nowych dostawców, - kontakty z innymi działami wewnątrz firmy, - operacyjne planowanie zakupów, - kontrola terminowości i realizacji dostaw, - sporządzanie dokumentacji zakupowej.

OCZEKUJEMY : - zdolności logicznego i analitycznego myślenia oraz umiejętności prowadzenia negocjacji, - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - min.

średniego wykształcenia, - znajomości MS Excel, - znajomości j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, - silnej orientacji na realizację celu, - komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, - otwartości na podróże, - znajomość branży ogrodniczo szkółkarskiej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY : - stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, - nowoczesne narzędzia pracy, - pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę, - możliwość rozwoju zawodowego, - dostęp do profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje, - szkolenie z języka angielskiego, - możliwość do przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : rekrutacja fructoplant.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp.

z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

poz. 922). Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku