Trener Facylitator
Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o
Rzeszów, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

  • Kreatywne tworzenie i realizacja kursów oraz programów edukacyjnych (online i offline) dla interesariuszy we współpracy z personelem Zespołu Edukacji i Animacji, i w zakresie merytorycznej działalności PCI.
  • Realizacja projektów strategicznych "Szkoła Liderów i Innowatorów" oraz "Animacja i Edukacja".
  • Realizacja wydarzeń dla studentów, uczniów szkół średnich, młodych badaczy i naukowców wspierając ich w procesie ideacji i konceptualizacji pomysłów na projekty badawcze, spin-offy i startupy.
  • Współtworzenie programu ambasadorskiego PCI z managerami i dyrektorami oraz rekomendowanie jego członków.
  • Kształcenie wewnętrzne personelu PCI z wybranych metodologii innowacji.
  • Budowanie i utrzymywanie współpracy z organizacjami edukacyjno-szkoleniowymi i doradczymi oraz organizowanie wspólnych warsztatów.
  • Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna wiedza i umiejętności oraz, co najmniej, trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z tworzeniem kursów oraz programów i wydarzeń edukacyjnych (w tym online).
  • Doświadczenie i znajomość w organizowaniu kursów z tematyki np. design thinking, brainstorming, mind maping, creative problem solving etc.
  • Znajomość wybranych metodologii tworzenia innowacji.
  • Wiedza i zainteresowania sferą tworzenia innowacji, startupów oraz prototypów.
  • Empatia oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne i budowania relacji.
  • Umiejętności pracy w zespole, otwartość, duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów, inicjatywa i systematyczność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę zadaniowy czas pracy.
  • Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).
  • Zakres obowiązków : 3 250 - 5 000 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia