Operator maszyn
InterKadra Sp. z o.o.
Dzierżoniów, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało : - Obsługa maszyn produkcyjnych, - Nadzór nad procesem produkcji, - Raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn, - Dbanie o porządek na stanowisku pracy, - Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

Oczekujemy : - Doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych, - Doświadczenia w branży spożywczej - mile widziane, - Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, - Umiejętności pracy w zespole, - Aktualnej książeczki sanepidowskiej - mile widziane, - Dokładności i skrupulatności, - Znajomości j.

angielskiego - mile widziane, - Obsługi komputera - mile widziane, - Prawa jazdy kategorii B - mile widziane, - Chęci do pracy na stałe.

Mamy do zaoferowania : - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (3360 zł brutto + 15% premii) - Współpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp.

z o.o. (po okresie próbnym możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta), - Pakiet benefitów, w tym bezpłatny transport z okolicznych miejscowości, 1 PLN za obiad, - Pracę na 2 zmiany (6-14; 14 : 30-22 : 30).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku