operator maszyn
Randstad
Nysa, Opolskie
2 d. temu

job description

Pracuj u lidera rynku specjalizującego się w produkcji baterii do samochodów elektrycznych, w Biskupicach Podgórnych.

Poszukujemy pracowników na stanowisko : Operator maszyn

Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-go dnia roboczego

Otrzymasz od nas szczegółową informację na każdym etapie rekrutacji.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - do 4000 zł brutto
  • pierwsza umowa na 2 lata i zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
  • bezpłatny dojazd do pracy : Nysa, Makowice, Chróścina Nyska, Skoroszyce, Grodków
  • możliwość szybkiego awansu ,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników (bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • zadania

  • obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami,
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • praca w systemie czterobrygadowym
  • oczekujemy

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Skontaktuj się po więcej informacji - 697 801 149, lub napisz sms o treści "baterie" - oddzwonimy do Ciebie!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych