Technik Utrzymania Ruchu
mainpartners
Jawczyce, Polska
‎18 godz. temu

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy w branży spożywczej (piekarnia) poszukujemy osoby na stanowisko : TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy zakładu;
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych;
  • Uczestnictwo w projektach modyfikacji i modernizacji maszyn;
  • Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń;
  • Dbałość o stan techniczny maszyn;
  • Nadzór nad podległą dokumentacją techniczną.
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pracy z dokumentacją techniczną;
  • Mile widziana znajomość układów mechaniki, hydrauliki, pneumatyki;
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV;
  • Aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna;
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie, pracowitość;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy;
  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej.
  • OFERUJEMY :

  • Pracę w firmie o stabilnej i wysokiej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę;
  • Stawkę zasadniczą, co miesięczną premię uznaniową oraz weekendy płatne 100%;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę multisport;
  • Wczasy firmowe, paczki świąteczne, pikniki.
  • Zgłoś tę pracę