Honeywell SPA zatrudni osobę na stanowisku masażysta/fizjo
Honeywell Spa
Koło, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Salon Honeywell SPA zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko masażysta / fizjoterapeuta / kosmetologa z doświadczeniem w pracy na stanowisku masażysty Jeśli jesteś fizjoterapeutą / kosmetologiem z aktualnymi uprawnieniami, masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, jesteś osobą ambitną, punktualną, lubisz się rozwijać i z zamiłowaniem podchodzisz do swojej pracy, zapraszamy do złożenia CV ze zdjęciem na adres : Jesteśmy kolskim salonem masażu, świadczącym usługi w masażach klasycznych, leczniczych i relaksacyjnych.

Dodatkowo, troszczymy się o naszych klientów oferując całą gamę zabiegów w obszarze kosmetyki ciała i twarzy. Wyróżniamy się na rynku ofertą dostosowaną do potrzeb naszych czasów, chcemy pomóc zapracowanym osobom zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie, regenerację, odpoczynek i pielęgnację.

Pracujemy w miłej, spokojnej atmosferze, oferując klientom dogodne terminy wizyt, przyjemne wnętrza, kompleksową obsługę, by przygotować najlepsze warunki do regeneracji.

Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku, możliwość poznawania nowych technik, styli masażu, udział w szkoleniach, pracę na profesjonalnych kosmetykach, w miłym otoczeniu, według jasnych reguł i zasad współpracy.

Uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach z klientami, targach, prezentacjach. Ponadto oferujemy możliwość uzyskania atrakcyjnego wynagrodzenia w stosunku do realiów rynkowych.

HW SPA zastrzega możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku