Kierownik Spedycji Drogowej
HR Partner
Szczecin, Polska
4 d. temu

Przyszły pracodawca to firma spedycyjna, działająca na rynku od ponad 20 lat, świadcząca usługi z zakresu frachtu morskiego, lotniczego oraz drogowego.

Firma zatrudnia 70 osób, tworzących zgrany zespół na terenie całej Polski. Obecnie poszukuję doświadczonego Spedytora Międzynarodowego, który obejmie stanowisko Kierownika Spedycji Drogowej.

Potrzeba rekrutacji wynika z chęci stworzenia nowego oddziału w Szczecinie.

Firma oferuje :

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie na pełen etat z elastycznymi godzinami pracy
  • wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość długoletniej i stabilnej współpracy
  • benefity pozapłacowe(m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów, spotkania integracyjne, program poleceń pracowników)
  • Zakres obowiązków :

  • stworzenie nowego oddziału spedycji drogowej (wybór lokalizacji biura, dogodny dla kandydata)
  • organizowanie transportów międzynarodowych i krajowych FTL
  • zarządzanie podległym zespołem
  • pozyskiwanie przewoźników oraz klientów
  • budowanie relacji z klientami
  • opracowywanie celów sprzedażowych oraz ich realizacja
  • udział w przetargach, wraz z działem handlowym
  • współpraca z innymi działami, w tym z działem handlowym
  • Wymagania :

  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego Spedytora
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim, mile widziana znajomość innych języków
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
  • organizacja pracy własnej oraz innych
  • Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu :

    Izabela Janiak Asystentka ds. rekrutacji

    Zadzwoń : + 48 781 222 290

    Napisz : izabela.janiak hrpartner.net.pl