Operator maszyn w przemyśle chemicznym
I.K.Hofmann GmbH
Katowice, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Firma I.K. Hofmann Sp. z o.o. założona w 1985 roku przez Ingrid Hofmann należy do pięciu największych agencji pośrednictwa pracy w Niemczech.

W 90-ciu oddziałach firma zatrudnia ponad 10.000 pracowników.Firma posiada siedziby i spółki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Słowacji, Czechach, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech.

Grupa zatrudnia łącznie około 16.000 osób. Liczne wyróżnienia, takie jak Najlepszy Pracodawca w Niemczech, Top Service, Praca i Rodzina oraz Nagroda Ludwiga Erharda potwierdzają wysoką jakość firmy na rynku międzynarodowym jako pracodawca i jako agencja pośrednictwa pracy.

Dla wiodącego w świecie producenta substratu do półprzewodników dla mikro i optoelektroniki z branży chemicznej poszukujemy operatorów maszyn (m / k / d).

Miejsce pracy : 09599 FreibergOpis stanowiska : 1.Obsługa maszyn i urządzeń służących do produkcji substratu 2. Kontrola jakości i jej dokumentowanie 3.

Dostarczanie materiału do produkcji 4. Nadzorowanie procesu produkcyjnego 5. Możliwość wykonywania pracy w czystych pomieszczeniach 6.

Konieczność wykonywania pracy w maseczce 7. Praca w systemie zmianowymOczekiwania : 1. Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się 2.

Gotowość do pracy w systemie zmianowym 3. Wykształcenie w kierunku chemicznym lub pokrewnym 4. Mile widziane doświadczenie na produkcji wzgl.

jako operator maszyn 5. Duża świadomość przeprowadzanej kontroli jakości 6. Zdolność do wykonywania pracy w maseczce i w pomieszczeniach czystych 7.

Oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowaniaOferujemy : 1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony 2. Bezpieczne i stabilne zatrudnienie 3.

Atrakcyjne, rosnące wynagrodzenie 4. Indiwidualne wsparcie i doradztwo przez cały okres trwania umowy 5. Dodatek urlopowy i świąteczny według taryfy BAP-DGB 6.

Inne dodatkowe świadczenia (rabaty dla pracowników) 7. Wyposażenie w środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy 8.

Bezpłatne napoje, kantynę zakładowąW celu uzyskania szczegółowych informacji dot. warunków pracy, zatrudnienia i płacy zapraszamy do kontaktu. Mówimy również po polsku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku