Planista produkcji
FallWork Sp. z o. o.
Swarzędz
4 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej w związku z rozwojem struktur poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko : Specjalisty ds.

Planowania Produkcji / Planisty - Lokalizacja : Swarzędz, PoznańZakres obowiązków : opieka nad danymi materiałów w ewidencji SAP (tworzenie marszrut technologicznych, zestawień BOMów etc.

zakładanie nowych pozycji asortymentowych podzespołów surowców, częściprzygotowywanie planów produkcyjnych dla działów (praca w SAP, MS Excel)nadzór nad terminową realizacją planów, umiejętność sprawnego wprowadzania modyfikacji współpraca z działem sprzedaży w zakresie ustaleń produkcyjnych podejmowanie projektów wdrożeniowych i optymalizacji realizacja, organizacja i nadzór nad procesami zarządzania zapasamisprawna realizacja powierzonych zadańdyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych np.

udział w targach technologicznych lub branżowychWymagania - poszukujemy Kandydatów z : wykształceniem kierunkowym zw. z zarządzaniem procesami produkcyjnymi, logistyką1,5-2-letnim doświadczeniem praktycznymznajomością j.

angielskiegoprawem jazdy kat. BOferujemy : stabilne warunki zatrudnieniaumowę o pracę w wymiarze etatuatrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalnyOsoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Nadesłane dokumenty powinny zawierać klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku