Praca dla opiekunek i opiekunów w Niemczech
HDOmedical
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

HDOmedical sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży usług opiekuńczych. Świadczymy usługi opieki dla osób starszych na terenie Polski Niemiec.

W ich imieniu poszukujemy wykwalifikowanych Opiekunek / ów i Pielęgniarek / rzy, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Mając na uwadze dobro naszych Podopiecznych z największą starannością podchodzimy do procesu rekrutacji. Swoim Pracownikom gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.

Zapewniamy ciągłość zatrudnienia. Prowadzimy stały nabór Pielęgniarek / Pielęgniarzy i Opiekunek / nów osób starszych w Niemczech.

 • Posiadamy własne biuro, które gwarantuje wsparcie i opiekę zatrudnionym przez nas Pracownikom. Kandydatom oferujemy : Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS Kartę A1 oraz Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego), Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji wyjazdu Zwrot kosztów podróży - do 180 Euro, Bardzo dobre warunki mieszkaniowe i wyżywienie, Opiekę i wsparcie polskich Koordynatorów w Niemczech oraz biura we Wrocławiu, Wypłacane zaliczki już w pierwszych tygodniach pracy, Premie okolicznościowe Wymagania : Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego, Doświadczenie w opiece, Empatia, życzliwość, uczciwość, pogoda ducha, Mile widziane ukończone kursy kwalifikacyjne i zawodowe oraz prawo jazdy;
 • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji : PL +48 666 900 742, DE + 49 152 226 80 362

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku