Doradca Klienta Market Zoologiczny
Zoo Karina -Karina Wojtyłko
Starogard Gdański, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zoo Karina - szukamy miłośników zwierząt, osób, które pragną zdobywać nowe umiejętności w jednej z największych sieci marketów zoologicznych w Polsce.

Zachęcamy do aplikowania osoby ambitne, sumienne, chętne do podnoszenia kwalifikacji. Miejsce pracy : STAROGARD GDAŃSKI - GALERIA NEPTUN NASZA OFERTA : - stabilne zatrudnienie - praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją - wynagrodzenie podstawowe plus premie i dodatki - możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach - możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietu sportowego - zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne TWOJE ZADANIA : - profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy - aktywny udział w procesie sprzedaży - dbanie o estetykę oraz porządek powierzonego działu - rozładunek dostaw towaru SZUKAMY OSÓB : - zainteresowanych tematyką zwierząt lub akwarystyki - lubiących ludzi i kontakt z Klientem - posiadających pozytywne nastawienie - otwartych, zaangażowanych w powierzone zadania Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonewj przez firmę Zoo Karina Karina Wojtyłko (zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku