Monter wentylacji z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
Smart Solutions Recruitment
pomorskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Smart Solutions Recruitment Oddział w Polsce poszukuje kandydatów na wyjazd do Holandii do pracy na stałe na stanowisku :

Poszukujemy doświadczonych monterów systemów wentylacyjnych i klimatyzacji na terenie Holandii. Wymagamy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia.

Konieczna DOBRA znajomość języka angielskiego.

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy :

  • Montaż kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych u klientów pracodawcy, zarówno na obiektach przemysłowych lub statkach.
  • Praca w różnych lokalizacjach w zależności od zamówień od klientów. Maksymalny do jazd do klienta do 100km.
  • Przestrzeganie przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnianie bezpieczeństwa pracy wszystkich pracowników.
  • Punktualność i rzetelność wykonywanych obowiązków. Dbałość o dobry wizerunek zleceniodawcy.
  • Wymagania :

  • Co najmniej pół roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku udokumentowane.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Własna skrzynka narzędziowa (może być niekompletna).
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność samodzielnej pracy niewymagającej bezpośredniego nadzoru.
  • Rzetelność, odpowiedzialność i samodyscyplina
  • Oferujemy :

  • Legalną pracę na terenie Holandii.
  • Wynagrodzenie płatne co tydzień na rachunek bankowy w Polsce (może być w Holandii wg uznania pracownika).
  • Stawka godzinowa 12,02 EUR / h, nadgodziny płatne w wyższej stawce (128%, 148%, 189%).
  • Zakwaterowanie na miejscu, za które potrącane jest później z wynagrodzenia.
  • Ubezpieczenie, które odliczane jest od wynagrodzenia o ile pracownik nie przedłoży własnego ubezpieczenia (24,14 EUR).
  • Koszt i organizacja wyjazdu do Holandii po stronie pracownika.
  • Organizacja codziennych dojazdów do pracy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych