Przedstawiciel Handlowy z Kat. C
Workhouse4you Sp. z o.o.
Koziegłowy
‎21 godz. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Lokalizacja : Poznań, woj. wielkopolskie

Oferujemy :

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego kontrahenta w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników,
  • szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • Zakres obowiązków :

  • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami.
  • Oczekujemy :

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FMCG lub chęci rozwoju i zdobycia doświadczenia w sprzedaży,
  • znajomości technik sprzedaży,
  • prawo jazdy kat. C - warunek konieczny,
  • znajomość rynku lokalnego,
  • karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,
  • energia i pozytywne nastawienie,
  • niekaralność,
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.
  • Zgłoś tę pracę