Kierownik Budowy / Robót Elektrycznych-Trakcyjnych
NES Global Talent
Łódź, łódzkie, Polska
5 d. temu
source : Praca

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach : Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla dużego Generalnego Wykonawcy w związku z pozyskaniem dużych kontraktów aktualnie poszukujemy :

Zakres obowiązków :

  • planowanie i koordynowanie robót elektrycznych
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów
  • ścisła współpraca z Kierownikiem ds. Zaopatrzenia w zakresie potrzeb materiałowych, sprzętowych i służb zewnętrznych
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • Zgłoś tę pracę