JAVA DEVELOPER
Cyclad Sp. z o.o.
Poznań
1 d. temu
source : infoPraca

Zadania :

  • Dostosowywanie i rozwijanie istniejącej aplikacji na potrzeby użytkowników
  • Tworzenie nowych aplikacji spełniających szerokie wymagania biznesowe
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Dbanie o najwyższą jakość kodu
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Java w wersji 8+
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL i frameworków ORM (np. JPA, Hibernate)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz REST API + Swagger
  • Doświadczenie w korzystaniu z frameworka Spring
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • Doświadczenie w tworzeniu frontendu za pomocą frameworka Angular
  • Znajomość narzędzi : Git, Maven, Jenkins
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2+
  • Mile widziane :

  • Znajomość frameworka Spring Cloud. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartej o styl architektury mikroserwisowej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzia ElasticSearch
  • Znajomość narzędzi typu broker wiadomości np. ActiveMQ
  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji : Docker, Kubernetes
  • Znajomość narzędzi do testowania automatycznego : Selenium, Cucumber
  • Oferujemy :

  • Międzynarodowe projekty dla wiodących marek
  • Praca zdalna / elastyczne godziny pracy
  • Umowy : UOP / B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
  • Pakiet benefitów
  • Świetną atmosferę w NIEkorporacyjnym środowisku
  • Zgłoś tę pracę