Kompletowanie zamówień na magazynie - stabilna praca
KS Service sp. z o.o.
Antoninek, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Kompletacja zamówień.

POSZUKUJEMY :

energicznych i sumiennych osób gotowych do pracy w systemie III zmianowym. Nie wymagamy doświadczenia, chętnie wszystkiego Cię nauczymy.

ZADANIA :

kompletowanie zamówień zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

OFERUJEMY :

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Gwarantujemy zawsze terminowo płatne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne .

Jeśli jesteś chętny istnieje możliwość wyrobienia wysokopłatnych nadgodzin . Na początku Twojej pracy zapewniamy profesjonalne szkolenia wdrażające w obowiązki i wsparcie w codziennych zadaniach.

Otrzymaszniezbędny sprzęt do pracy i szansę na rozwój przez udział w szkoleniach.

DODATKOWE INFORMACJE

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj daj się poznać!

Kliknij teraz przycisk APLIKUJ

Jeśli masz pytania - zadzwoń 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov ksservice.pl

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku