Doradca ds Sprzedaży produktów Bankowych Inowrocław
Businessface Sp. z o.o.
Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
10 d. temu

Opis stanowiska :

  • Praca w jednostce partnerskiej ING Express,
  • Bezpośrednia sprzedaż produktów ING Banku Śląskiego,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów (praca na stoisku wyspowym na terenie galerii handlowej),
  • Realizacja procesu sprzedaży według profesjonalnych standardów sprzedaży,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych. Wymagania :
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętności efektywnej sprzedaży,
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Silna motywacja do osiągania założonych celów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub prezentacji produktów. Oferujemy :
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży finansowej,
  • Szkolenia i profesjonalny system wsparcia sprzedaży,
  • Doskonałą atmosferę pracy wśród ludzi pełnych zapału i poczucia humoru. Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie wyłącznie poprzez poniższy formularz : https : / / system.
  • erecruiter.pl / FormTemplates / RecruitmentForm.aspx?WebID 97424d5fa428495daad728e21d0316a6 lub naszą stronę : www.businessface.com.pl / praca /

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych