PRACOWNIK BUDOWLANY
JURKPOL-FP Sp. z o.o.
Jaworzno, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma z Jaworzna zatrudni pracowników do montażu płyt karton-gips. Oczekiwane doświadczenie w branży budowlanej Możliwość delegacji.

KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest JURKPOL-FP Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie (43-607) ul.

Rewolucjonistów 6 2) inspektorem ochrony danych w JURKPOL-FP Sp. z o.o. jest Pan / Pani nie dotyczy 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą : w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie.

art. 6 ust 1 pkt a 4) odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będzie : administrator danych osobowych 5) Pani / Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej na podstawie : nie dotyczy 1.

 • Na podstawie decyzji Komisji Europejskie stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony nie dotyczy 2. W tym zakresie nie został stwierdzony przez Komisję Europejską odpowiedni stopień ochrony w drodze decyzji niemniej dane będą odpowiednio zabezpieczone za pomocą : nie dotyczy a) prawnie wiążącego i egzekwowalnego instrumentu między organami lub podmiotami publicznymi w postaci nie dotyczy;
 • b) wiążących reguł korporacyjnych : nie dotyczy . zatwierdzonych przez GIODO; c) standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską : nie dotyczy;
 • d) standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez GIODO i zatwierdzonych przez Komisję Europejską : nie dotyczy; e) zatwierdzonego przez GIODO kodeksu postępowania : nie dotyczy;
 • f) certyfikatu ochrony danych osobowych : nie dotyczy; g) zezwolenia GIODO na klauzule umowne : nie dotyczy; h) zezwolenia GIODO na postanowienia administracyjne między organami lub podmiotami publicznymi.

 • Może Pan / Pani uzyskać kopię danych osobowych przekazywanych do państwa trzeciego : nie dotyczy 6) Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres : do czasu zakończenia procesu rekrutacji;
 • 7) posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • 8) ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  9) podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest : warunkiem przeprowadzenia procesu rekrutacji? Jest Pan / Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak uwzględnienia Pana / Pani kandydatury w procesie rekrutacyjnym.

  10) Pani / Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach, konsekwencją takiego przetwarzania będzie : nie dotyczy FIRMA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku