Sprzedawca/Sprzedawczyni 40h
Pepe Jeans (retail)
Warszawa, Masovian District, Poland
6 d. temu

Pepe Jeans Polska sp. z o. o.

Międzynarodowa marka Pepe Jeans London poszukuje kandydatów na stanowisko :

Sprzedawca

Warszawa (CH Annopol)

Lubisz świetną zabawę i żyjesz chwilą? Dokładnie tak według nas powinna wyglądać praca.

Nasz sklep czeka na Ciebie!

Co możemy Ci powiedzieć o nas? Jesteśmy elastyczni, dynamiczni, zawsze na bieżąco z trendami, a w naszych sklepach pracują najlepsze zespoły.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi.

Twoja misja

Udział w realizacji celów sklepu poprzez efektywną sprzedaż i obsługę klienta przy jednoczesnym promowaniu marki

Jakie będą Twoje zadania?

Obsługa klienta

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Obsługa wielu klientów zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Precyzyjna i efektywna obsługa transakcji przy kasie
  • ełna i zaktualizowana znajomość oferowanych produktów
  • Sprzedaż

  • Osiąganie celów sprzedaży indywidualnej i ogólnej przy uwzględnieniu KPI sklepu
  • Wizerunek sklepu

  • Przestrzeganie standardów VM zgodnie z wartościami firmy
  • Dbanie o porządek sklepu i magazynu
  • Minimalizowanie strat towaru
  • Bieżące uzupełnianie braków towaru
  • Profesjonalizm

  • Przestrzeganie dress code’u firmy
  • Uczestnictwo w spotkaniach informacyjnych i zebraniach pracowniczych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji ze współpracownikami
  • Wsparcie i pomoc we wdrażaniu nowych pracowników
  • Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
  • Bycie dobrym ambasadorem marki.
  • Administrowanie sklepem

  • Otwieranie i zamykanie sklepu
  • Zadania administracyjne
  • Wymagania :

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Język Angielski na poziomie B2 (mile widziany Certyfikat FCE)
  • Twój profil :

  • Moda to Twoja pasja i chesz rozwijać się w branży Fashion
  • Jesteś elastyczny
  • Lubisz pracę w zespole
  • Motywują Cię wyzwania
  • Masz zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu
  • Szeroki pakiet benefitów (zniżka pracownicza na asortyment sklepu, odzież służbowa, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)
  • Stałe wynagrodzenie z atrkacyjnym systemem premiowym
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Zgłoś tę pracę