pracownik produkcji
Randstad
Gliwice, Śląskie
4 d. temu

job description

Szukasz pracy w branży automotive? Możesz pracować w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym? Mamy ofertę dla Ciebie! Prześlij CV na to ogłoszenie, a zaproponujemy Ci udział w rekrutacji do firmy z branży automotive, producenta układów kierowniczych!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony- umowa z odprowadzanymi składkami ("ozusowana"; nadgodziny, L4, urlopy naliczane i wypłacane zgodnie z ustawą)
  • praca w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • wynagrodzenie 2730zł brutto plus dodatki (dofinansowanie do stołówki, premia uznaniowa 450zł i inne)
  • możliwość nadgodzin (po uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klienta na stałe
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego (uprawnienia / kursy)
  • praca w dobrze skomunikowanej lokalizacji na gliwickiej strefie
  • Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi :

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),
  • A także w ramach benefitów jednorazowych :

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych
  • zadania

  • proste prace produkcyjne- montaż i praca przy obsłudze maszyn
  • bieżąca kontrola jakości (wzrokowa lub przy użyciu narzędzi pomiarowych)
  • pakowanie gotowego produktu i przygotowanie do dalszych czynności produkcyjnych lub wysyłki
  • współpraca z pozostałymi działami
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane posiadanie wcześniejszych doświadczeń na produkcji
  • PRACA OD ZARAZ - prześlij CV w odpowiedzi na to ogłoszenie!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych