Kosztorysant - inwestycje przemysłowe
AB INDUSTRY S.A.
Macierzysz, Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Informacje

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne.

Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania pod klucz .

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • Sporządzanie przedmiarów, na podstawie projektów budowlanych i wykonawczych,
  • Wykonywanie kalkulacji robót dla potrzeb przygotowywanych ofert,
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami.
  • Wymagania

  • Doświadczenie przy projektowaniu i kosztorysowaniu : instalacji sanitarnych lub
  • inwestycji budowlanych w przemyśle

  • Umiejętności obsługi programu AutoCAD, Norma Pro i MS Excel,
  • Wykształcenia technicznego. Inżynieria sanitarna, budownictwo lub pokrewne.
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących inwestycji budowlanych i kosztorysowania robót
  • budowlanych

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Dofinansowanie karty sportowej oraz nauki języka angielskiego
  • Zgłoś tę pracę